ogólnotematyczny spis stron www

Każda para młoda organizując wesele, ma nadzieję, że goście będą dobrze się bawić i tańczyć do białego rana. DJ Karol nie tylko zagra wybrany repertuar, ale też jako doświadczony wodzirej pomoże zorganizować niezapomniane zabawy oczepinowe. Usługi polecane także na prywatki, bale karnawałowe, czy Sylwestra.

Wodzirej

Zorganizowanie sympozjum wymaga odpowiedniego planowania logistycznego. Należy zadbać również o płynną rejestrację uczestników. Dlatego też zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Imperium Group. Zajmiemy się pełną obsługą konferencji. Przygotujemy dla nich także specjalne identyfikatory. Zapraszamy serdecznie.

Obsługa konferencji

Naszą pasją jest spadochroniastwo. W Sky Camp pragniemy dzielić się naszą pasją z innymi osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem, jak i tymi, którzy od dawna już cieszą się jego urokami. Dla początkujących proponujemy skok w tandemie. Zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a przy tym uczestnik nie traci nic na rozrywce. Nasi instruktorzy informują jak należy się zachować podczas lotu, a także przeprowadzają krótkie szkolenie. Uczestnicy dostają odpowiednie kombinezony oraz okulary.

skok w tandemie