ogólnotematyczny spis stron www

Witamy w szkole policealnej Pascal. Oferujemy możliwość zdobycia nowego zawodu dla osób z wykształceniem średnim. Zapraszamy do podjęcia nauki m.in. na kierunkach technik administracji, ekonomista, rachunkowości, księgowości, informatyk itp. Pełna oferta kierunków jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Technik administracji

Nawierzchnie wykonane z odpowiednich materiałów pozwolą na komfortowe poruszanie się po niej pojazdem lub rowerem. Istotne jest, by asfalt został równomiernie i jednolicie położony, co zapobiegnie szybkiemu niszczeniu drogi. Nasza firma oferuje trwałe mieszanki w technologi SMA, co wydłuża żywotność materiału oraz ogranicza koszty na naprawę drogi.

Asfalt

Nowe wyzwania Cię stresują? Chcesz zacząć radzić sobie w sytuacjach nerwowych? Oferujemy coaching zawodowy, a więc kurs, w trakcie którego, nauczysz się radzić sobie ze stresem i przekuwać go w to, co najlepsze, a więc w sukces! Tylko on zapewni Ci ustawiczny rozwój i pozwoli na wspięcie się na wyżyny swoich możliwości, a każde duże miasto, jak Kraków, czy Poznań, nie będzie stanowiło dla Ciebie wyzwania.

coaching zawodowy Kraków