ogólnotematyczny spis stron www

Konie to wspaniałe zwierzęta. Są niezwykle mądre i bardzo piękne. Ich łagodne usposobienie powoduje, że przeganiają smutek, strach i lęk. Obcowanie z nimi sprawia, że czujemy się wyciszeni i zrelaksowani, a dzięki temu mamy większą ochotę do życia. Nauka jazdy konnej jest doskonałym pomysłem dla ludzi w każdym wieku. Czy masz lat siedem, czy czterdzieści siedem, zawsze będziesz cieszyć się każdą minutą spędzoną w siodle. Zapraszamy do naszego Ośrodka Jeździeckiego Pegaz. Zapewniamy miłą obsługę i profesjonalną naukę jazdy konnej.

Nauka jazda konnej

Główna misją prowadzonej przez nas działalności w Bielsko-Białej jest nauka pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Przeprowadzamy kursy od podstaw lub doskonalące wybrany przez klienta styl. Zapewniamy poziom dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości danego uczestnika, a podczas zajęć korzystamy z ciekawych i skutecznych metod dydaktycznych.

Nauka pływania Bielsko-Biała

W naszym sklepie oferujemy szeroką ofertę części rowerowych, jak np. gripy, pedały, siodełka, zębatki, opony czy pegi. Rama BMX jest wyjątkowym produktem w naszej ofercie, ponieważ waży bardzo mało a jest przy tym niezwykle trwała - przy jej produkcji szczególny nacisk położono na wzmocnienia główek oraz dolnych rurek trójkąta.

Mafiabikes