ogólnotematyczny spis stron www

Konie to wspaniałe zwierzęta. Są niezwykle mądre i bardzo piękne. Ich łagodne usposobienie powoduje, że przeganiają smutek, strach i lęk. Obcowanie z nimi sprawia, że czujemy się wyciszeni i zrelaksowani, a dzięki temu mamy większą ochotę do życia. Nauka jazdy konnej jest doskonałym pomysłem dla ludzi w każdym wieku. Czy masz lat siedem, czy czterdzieści siedem, zawsze będziesz cieszyć się każdą minutą spędzoną w siodle. Zapraszamy do naszego Ośrodka Jeździeckiego Pegaz. Zapewniamy miłą obsługę i profesjonalną naukę jazdy konnej.

Nauka jazda konnej

Główna misją prowadzonej przez nas działalności w Bielsko-Białej jest nauka pływania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Przeprowadzamy kursy od podstaw lub doskonalące wybrany przez klienta styl. Zapewniamy poziom dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości danego uczestnika, a podczas zajęć korzystamy z ciekawych i skutecznych metod dydaktycznych.

Nauka pływania Bielsko-Biała

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż sprzętu i akcesoriów do gry na boisku. Oferujemy bramki piłkarskie w różnych rozmiarach, flagi narożne, a także wózku do oznaczania linii. Proponujemy modele składane, a także przenośne, które można ustawić w ogródku przydomowym. Uzupełnieniem asortymentu są maty do celności strzałów.

Bramki piłkarskie