ogólnotematyczny spis stron www

Nasza kancelaria posiada zespół ludzi wykształconych w kierunku nauk prawnych. Każdy adwokat posiada specjalizację w kierunku prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Nasze biuro w Gorlicach reprezentuje również klientów podczas rozpraw sądowych, starając się pomóc rozwiązać ich problemy z prawem.

Adwokat Gorlice

Prowadzimy działalność na terenie Krakowa oferując pomoc prawną dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Adwokat Maciej Sawiński udziela wsparcia w zakresie obsługi firm, na zasadach stałej współpracy oraz oferując doraźną pomoc. Klientom zapewnia porady prawne i gwarantuje wsparcie w zakresie reprezentacji procesowej. Proponujemy również wsparcie dla klientów indywidualnych, proponując w obszarze ustawodawstwa cywilnego i gospodarczego, rodzinnego, pracy, karnego, administracyjnego, itp. Więcej przeczytasz na stronie kancelarii.

kancelaria prawna kraków

Zachęcamy do skorzystania z usług mającej swoją siedzibę w Strzegomiu firmy SIGNIA. Nasz zakład kamieniarski poza realizacją zleceń od inwestorów budowlanych zajmuje się także wykonywaniem zamówień dla Klientów indywidualnych. Nagrobki, które Państwu oferujemy to wyroby wykonane z najwyższej jakości kamienia naturalnego, dzięki czemu są niezwykle trwałe oraz odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Posiadamy gotowe wzory ale jesteśmy w stanie dostosować się także do Państwa indywidualnych propozycji odnośnie wyglądu czy rozmiarów pomnika. Zapraszamy do kontaktu.

Nagrobki

W ramach działania naszej kancelarii prawnej zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu reprezentacji Klientów na rozprawach sądowych. Świadczymy pomoc z zakresu wniosków o przedterminowe zwolnienie bądź odroczenie wykonania kary. Bronimy Klientów w sprawach wykończeń oraz innych kwestiach karnych na każdym etapie.

Przedterminowe zwolnienie

Prawo rodzinne i opiekuńcze, spadkowe, cywilne, pracy, a także karne. Adwokaci naszej Kancelarii Prawnej świadczą usługi na rzecz Klientów indywidualnych na terenie Bydgoszczy. Przystąpienie do pracy nad każdą sprawą rozpoczyna się od dokładnej analizy przypadku i wskazania możliwych działań. Prawnik oferuje także zastępstwo procesowe w całym przebiegu sprawy. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z porady w danej sprawie lub przygotowania odpowiedniego pisma procesowego. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

Adwokat

Kancelaria Radców Prawnych Legal Solutions od lat zajmuje się pomocą prawną świadczoną na rzecz zarówno Klientów indywidualnych, jak również firm i przedsiębiorstw. Obszary, w których do tej pory radca prawny prowadził postępowania to Prawo gospodarcze, spółek handlowych, egzekucyjne, Konwencji Haskiej, karne i wykroczeń i wiele innych.Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, w celu konsultacji.

Radca prawny

Kancelaria w Bydgoszczy oferuje pomoc m.in. z zakresu prawa karnego, karno-skarbowego i cywilnego. Adwokat zajmuje się sporządzaniem aktów, umów, reprezentowaniem klientów przed organami sądowymi i administracyjnymi oraz doradztwem. Gabinet mieści się w centralnym miejscu miasta, na ulicy Gdańskiej, co gwarantuje komfortowy dojazd komunikacją miejską.

Adwokat Bydgoszcz

Aneta Szczepańska to komornik sądowy, który działa przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu. Jest ona osobą właściwą do prowadzenia spraw o egzekucję z nieruchomości. Aby dowiedzieć się więcej na temat obszaru działania a także zapoznać się z pozostałymi informacjami na temat prowadzonej działalności należy odwiedzić stronę internetową komornikczestochowa.com.

Komornik sądowy

W zakres działalności kancelarii adwokackiej prowadzonej w Katowicach wchodzi między innymi dochodzenie praw klientów do odszkodowania za wypadek przy pracy, komunikacyjny, straty finansowe bądź moralne, a także błędy lekarskie, czy też śmierć bliskiej osoby. Ponadto adwokat zajmuje się udzielaniem porad prawnych, opiniowaniem oraz sporządzaniem dokumentów prawniczych, a także występowaniem przed sądem w roli obrońcy lub pełnomocnika w sprawach związanych z prawem nieruchomości, cywilnym, czy też gospodarczym. Siedziba biura prawnika mieści się w Katowicach.

Odszkodowania