ogólnotematyczny spis stron www

Prowadzimy działalność na terenie Krakowa oferując pomoc prawną dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Adwokat Maciej Sawiński udziela wsparcia w zakresie obsługi firm, na zasadach stałej współpracy oraz oferując doraźną pomoc. Klientom zapewnia porady prawne i gwarantuje wsparcie w zakresie reprezentacji procesowej. Proponujemy również wsparcie dla klientów indywidualnych, proponując w obszarze ustawodawstwa cywilnego i gospodarczego, rodzinnego, pracy, karnego, administracyjnego, itp. Więcej przeczytasz na stronie kancelarii.

kancelaria prawna kraków

Ta oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i też podmiotów gospodarczych. Usługi detektywistyczne realizowane przez firmę Detcom to zbieranie informacji, dowodów i poszlak na temat firmy, osoby czy zjawiska, które mają pomóc w ustaleniu stanu faktycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi detektywistyczne Sosnowiec

Prowadzona przez mecenas Katarzynę Hendigery-Małczyńską kancelaria prawnicza skupia się na udzielaniu kompleksowych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego oraz karnego. Adwokat specjalizuje się przede wszystkim w sprawach rozwodowych, o alimenty, czy też podział majątku. Siedziba biura adwokackiego znajduje się w Warszawie.

Kancelaria Prawna Warszawa

Zgodnie z polskimi przepisami prawa, aby załatwić szereg spraw urzędowych, konieczne jest posiadanie dokumentacji posiadającej specjalną sygnaturę. Uzyskać ją mogą Państwo podczas wizyty w Kancelarii Przemysławy Bakalskiej - Sochaj. Świadczy ona usługi notarialne we Wrocławiu. Skorzystać z nich mogą zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Mogą Państwo liczyć na pomoc w zakresie przygotowywania umów małżeńskich i przedmałżeńskich, załatwiania spraw spadkowych, czy też podczas dokonywania strategicznych zmian w spółce.

Usługi notarialne Wrocław

W zakres działalności kancelarii adwokackiej prowadzonej w Katowicach wchodzi między innymi dochodzenie praw klientów do odszkodowania za wypadek przy pracy, komunikacyjny, straty finansowe bądź moralne, a także błędy lekarskie, czy też śmierć bliskiej osoby. Ponadto adwokat zajmuje się udzielaniem porad prawnych, opiniowaniem oraz sporządzaniem dokumentów prawniczych, a także występowaniem przed sądem w roli obrońcy lub pełnomocnika w sprawach związanych z prawem nieruchomości, cywilnym, czy też gospodarczym. Siedziba biura prawnika mieści się w Katowicach.

Odszkodowania