ogólnotematyczny spis stron www

Ze względu na swoje zdolności reprodukcyjne i szybkie powiększanie się populacji, ich występowanie może stanowić zagrożenie dla zakładów przemysłowych czy też budynków mieszkalnych. Szczury przenoszą wiele chorób i pasożytów. Deratyzacja wykonywana przez specjalistów Solinex to niezwykle skuteczna usługa, dzięki której kompleksowo pozbędziesz się szkodników ze swojej posesji. Posiadamy odpowiednie certyfikaty, a także doświadczenie, które pozwala nam za stosowanie specjalistycznych preparatów chemicznych w walce z gryzoniami.

Odszczurzanie

Prowadzimy działalność na terenie Krakowa oferując pomoc prawną dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Adwokat Maciej Sawiński udziela wsparcia w zakresie obsługi firm, na zasadach stałej współpracy oraz oferując doraźną pomoc. Klientom zapewnia porady prawne i gwarantuje wsparcie w zakresie reprezentacji procesowej. Proponujemy również wsparcie dla klientów indywidualnych, proponując w obszarze ustawodawstwa cywilnego i gospodarczego, rodzinnego, pracy, karnego, administracyjnego, itp. Więcej przeczytasz na stronie kancelarii.

kancelaria prawna kraków

Prowadzona przez mecenas Katarzynę Hendigery-Małczyńską kancelaria prawnicza skupia się na udzielaniu kompleksowych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego oraz karnego. Adwokat specjalizuje się przede wszystkim w sprawach rozwodowych, o alimenty, czy też podział majątku. Siedziba biura adwokackiego znajduje się w Warszawie.

Kancelaria Prawna Warszawa

W zakres działalności kancelarii adwokackiej prowadzonej w Katowicach wchodzi między innymi dochodzenie praw klientów do odszkodowania za wypadek przy pracy, komunikacyjny, straty finansowe bądź moralne, a także błędy lekarskie, czy też śmierć bliskiej osoby. Ponadto adwokat zajmuje się udzielaniem porad prawnych, opiniowaniem oraz sporządzaniem dokumentów prawniczych, a także występowaniem przed sądem w roli obrońcy lub pełnomocnika w sprawach związanych z prawem nieruchomości, cywilnym, czy też gospodarczym. Siedziba biura prawnika mieści się w Katowicach.

Odszkodowania