ogólnotematyczny spis stron www

W prowadzonej przez naszą kancelarię działalności szczególne miejsce zajmuje obsługa prawna firm. Dla przedsiębiorców stworzyliśmy odpowiednie pakiety, dzięki którym możecie Państwo dobrać usługi, które są w Państwa firmie najbardziej potrzebnymi. Oferujemy obsługę prawną firm oraz zarządu, także w języku angielskim. Ze szczegółowym opisem proponowanych przez nas pakietów możecie Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, gdzie nasi radcy przedstawią Państwu proponowaną obsługę prawną Państwa firmy.

Obsługa prawna firm

Prowadzimy działalność na terenie Krakowa oferując pomoc prawną dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Adwokat Maciej Sawiński udziela wsparcia w zakresie obsługi firm, na zasadach stałej współpracy oraz oferując doraźną pomoc. Klientom zapewnia porady prawne i gwarantuje wsparcie w zakresie reprezentacji procesowej. Proponujemy również wsparcie dla klientów indywidualnych, proponując w obszarze ustawodawstwa cywilnego i gospodarczego, rodzinnego, pracy, karnego, administracyjnego, itp. Więcej przeczytasz na stronie kancelarii.

kancelaria prawna kraków

Rzetelny radca prawny w Szczecinie oferuje kompleksową pomoc prawną firmom, a także klientom indywidualnym. W zakres moich zainteresowań wchodzą głównie sprawy karne oraz szeroko rozumiane sprawy cywilne. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy lub wątpliwości serdecznie zachęcam do współpracy. Kancelaria prawna BCA Legal zaprasza.

kancelaria prawna

Nasza kancelaria ma wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu dziś możemy świadczyć najwyższej jakości usługi prawne. Naszych specjalistów spotkać można w biurze znajdującym się w Łodzi. Świadczymy usługi prawne o wyjątkowo szerokim zakresie, który dodatkowo stale się powiększa. Obsługujemy rynek nieruchomości, a także inwestycji kapitałowych i infrastrukturalnych, fachowo doradzamy, zajmujemy się też sprawami dotyczącymi własności intelektualnej czy rynku pracy. Zapraszamy!

Usługi prawne Łódź

Ta oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i też podmiotów gospodarczych. Usługi detektywistyczne realizowane przez firmę Detcom to zbieranie informacji, dowodów i poszlak na temat firmy, osoby czy zjawiska, które mają pomóc w ustaleniu stanu faktycznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Usługi detektywistyczne Sosnowiec

Zgodnie z polskimi przepisami prawa, aby załatwić szereg spraw urzędowych, konieczne jest posiadanie dokumentacji posiadającej specjalną sygnaturę. Uzyskać ją mogą Państwo podczas wizyty w Kancelarii Przemysławy Bakalskiej - Sochaj. Świadczy ona usługi notarialne we Wrocławiu. Skorzystać z nich mogą zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Mogą Państwo liczyć na pomoc w zakresie przygotowywania umów małżeńskich i przedmałżeńskich, załatwiania spraw spadkowych, czy też podczas dokonywania strategicznych zmian w spółce.

Usługi notarialne Wrocław

W zakres działalności kancelarii adwokackiej prowadzonej w Katowicach wchodzi między innymi dochodzenie praw klientów do odszkodowania za wypadek przy pracy, komunikacyjny, straty finansowe bądź moralne, a także błędy lekarskie, czy też śmierć bliskiej osoby. Ponadto adwokat zajmuje się udzielaniem porad prawnych, opiniowaniem oraz sporządzaniem dokumentów prawniczych, a także występowaniem przed sądem w roli obrońcy lub pełnomocnika w sprawach związanych z prawem nieruchomości, cywilnym, czy też gospodarczym. Siedziba biura prawnika mieści się w Katowicach.

Odszkodowania